Футзал. Ветерани. Чемпіонат обл. 50+. «Енерго» (Сміла) – «Спартак» (Золотоноша) 3:1

14 Листопада, 2020

В матчі за 3-4 місце у віковій категорії 50+ зійшлись смілянське «Енерго» та золотонішський «Спартак».

Матч розпочався з низки атак від «Енерго», але до голу справа не доходила. «Спартак» в свою чергу атакував менше, але гостріше, та голкіпер на пару з каркасом воріт відпрацьовувати на всі сто.

Відкрити рахунок першими вдалось «Енерго», вискочивши в чергову атаку на 7 хвилині відзначається 1:0.

Спартак здаватися не збирався, золотонішська команда почала грати жорсткіше і за 3 хвилини до кінця це принесло свої плоди. Після виграного єдиноборства в центрі, м’яч пішов на фланг атаки, вихід 2 в 1, голкіпера відіграно, а нападник робить рахунок 1:1.

Останнє слово в першому таймі сказав нападник «Енерго» замкнувши передачу на дальній штанзі, 2:1.

Другий тайм активніше розпочав «Спартак». На перших хвилинах нападник золотонішської команди не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером. Далі матч був абсолютним продовженням першого, багато силової боротьби та поодинокі обміни атаками.

За 4 хвилини до кінця «Енерго» могло збільшити перевагу, але штанга підстраховує голкіпера Спартака.

Жирну крапку ставить, гравець «Енерго» простріл на дальню штангу і 3:1.