Футзал. Чемпіонат області. «Арка-Вдала» Черкаси – «Вектра» Черкаси – 3:2 (0:0)

15 Листопада, 2020

15 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалуГрупа «Б».

«Арка-Вдала» – «Вектра» – 3:2 (0:0)

Голи: Ларіненко, Черняк, Ольховий  – Хохлов, Куценко

Попередження: : Ларіненко – Ольховий

Очевидно пізній вечірній час вплинув на командні швидкості команд, то ж на старті гри особливої активності у гравців не спостерігалося. Але поступово команди розбігалися, щоправда гостроти у гру це не додало. У першій частині першого тайму на майданчику спостерігалася рівна боротьба з обопільними обмінами атаками. Ближче до завершення першої частини гри м’ячем частіше стала володіти Вектра і моменти у них почали з’являтися, але без логічного завершення. «Арка-Вдала» зі свого боку також намагалася відповідати гостро, але та ж проблема із реалізацією моментів, що і у суперника.

Після перерв команди продовжували транжирити свої не багаточисленні гольові моменти. Та все ж на 15 хвилині гри господарям матчу вдається відкрити рахунок у грі – 1:0. А через півтори хвилини Арка-Вдала уже вела – 2:0.  Вектра організовує штурм воріт суперника, але за 5 хвилин до завершення гри пропускає контратаку – 3:0.

Як не намагалася Вектра вирівняти ситуацію, але господарі зустрічі перемогу не втратили.