Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Червона Слобода» – «Патріот» (Сміла) – 1:2 (1:1)

27 Грудня, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 7 тур. Група «А».

«Червона Слобода»  – «Патріот» (Сміла) – 1:2 (1:1)

Голи: Семенюк Я. – Онученко, Горох

Попередження: Куліш, Семенюк М., Шкондін – немає

«Патріоту», щоб мати шанс продовжувати претендувати на 1-2 місце у грі з червонослобідською командою потрібно було лише вигравати. Зрозуміло, що і Червона Слобода виходила на гру не просто побігати, але активніше матч почала смілянська команда. Проте дещо надмірна увага до атакувальних дій обернулася для них пропущеним голом у свої ворота – 0:1. А за чотири хвилини до завершення першої частини гри у Патріота назбиралося 5 фолів.

Завершальні хвилини тайму команди провели обмінюючись гострими атаками. За 17 секунд до перерви гостям зустрічі нарешті вдалося забити і свій гол – 1:1.

Старт другої частини матчу пройшов під акомпанемент атак смілянської команди і були моменти коли шкіряна куля дивом не влітала у червонослобідські ворота. Далі гра вирівнялася і вже атаки Червоної Слободи складала незручності обороні противника.

На 18 хвилині Патріоту вдається провести результативну атаку – 1:2. Але майже відразу сміляни «заробили» п’ятий фол.

Досить нервово команди провели кінцівку зустрічі – багато єдинобрств за м’яч і іноді з порушенням правил. Варто відзначити велике бажання Червоної Слободи зрівняти рахунок. Патріот особливо не ризикував. Фінальна сирена зафіксувала перемогу смілянської команди.