Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Яснозір’я» (Черкаський р-н) – «Інтерплит» (Черкаси) – 5:4 (4:1)

27 Грудня, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 7 тур. Група «А».

«Яснозір’я» ( Черкаський р-н) – «Інтерплит» (Черкаси) – 5:4 (4:1)

Голи: Завгородній (3), Гарнага, Пустовіт – Тертишний, Штихаренко, Стецюк

Вже на другій хвилині зустрічі Завгородній із Яснозір’я двічі скористався помилками черкаського голкіпера – 2:0. Лише пропустивши третій гол, Інтерплит почав грати зібраніше в обороні та став активніше організовувати атаки. І на 7 хвилині гри черкащанам вдалося скоротити відставання у рахунку. Проте через кілька десятків секунд Завгородній оформив хет-трик – 4:1.

На старті 2 тайму черкащани зробили наполегливу спробу змінити хід поєдинку і були близькими до того, щоб засмутити голкіпера Яснозір’я.  Поступово гра набула в’язкого характеру, де господарі зустрічі ретельно готували свої атаки, а Інтерплит відповідав швидкими контратакми. На 17 хвилині зустрічі один з таких випадів був вдалим – 4:2. Але в наступній атаці яснозірці повернули свою перевагу у рахунку у три м’ячі. Тут же суперник відповів результативною атакою – 5:3.

Поступово гра набула дещо розміреного темпу, який за 1 хвилину до завершення гри порушив влучним ударом гравець Інтерплита – 5:4. Звісно, що інтерплитівці побігли і зрівнювати рахунок і досягли бажаного, але за мить до цього прозвучав сигнал про завершення гри.