Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Холодний Яр» (Кам’янський р-н) – «Шевченків край» (Звенигородський р-н) – 4:5 (1:1)

27 Грудня, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 7 тур. Група «Б».

«Холодний Яр» (Камянський р-н) – «Шевченків край» (Звенигородський р-н) – 4:5 (1:1)

Голи:Чижик, Кулик (3,14), автогол суперника – Кравченко, Слободяник (3),Гладкий

Попередження:Кузик, Загоруйко, Кулик – немає

Вилучення: за агресивну поведінку червону картку показано тренеру команди «Холодний Яр» Дерендяєву В.

Поки лідер турнірної таблиці групи «Б» із Звенигородського району входив у гру, їхній суперник повів у рахунку. І що цікаво – на досягнутому холодноярівці зупинятися і не збиралися і зробили кілька спроб збільшити перевагу. Поступово Шевченків край налагодив командні дії і вже з їхнього боку почали проходити гострі атаки. Поєдинок набув рівного характеру.

На 10 хвилині у Кравченка із Шевченкового краю була відмінна нагода зрівнювати рахунок, але не зумів один в один обіграти голкіпера опонентів. Та все ж за 25 секунд до перерви звенигородчанам вдалося зрівняти рахунок.

А на 22 секунді Шевченків край уже вів у рахунку – 1:2. Через пів хвилини рахунок на табло був рівним. Вже зовсім скоро гості зустрічі знову були попереду – 2:3. При відносно не високому темпі зустрічі командам і далі вдавалося проводити результативні атаки.

За чотири хвилини до завершення матчу Шевченків край вів у рахунку (3:4), який для них не був особливо комфортним. Відповідно, команда намагалася атакувати, щоб збільшити перевагу, але робила це обережно і від цього було не гостро. А от Холодний Яр  при проведенні атак був наполегливішим і на 22 хвилині зрівняв рахунок. Звенигородська команда йде на масований штурм воріт суперника і досягає бажаного – 4:5.