Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «Дирдин» (Городищенський) – «Карбон-2» (Черкаси) – 2:8 (1:5)

27 Грудня, 2020

27 грудня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 7 тур. Група «Б».

«Дирдин» – «Карбон-2 (Черкаси) – 2:8 (1:5)

Голи: Пантелей (2) – автогол суперника, Петриченко (2), Жох (2), Вівденко, Балозян, Колос

Попередження: немає – Таранович, Карамишев

Першими рахунок у матчі відкрила команда з Кам’янського району, але майже відразу карбонівці зрівняли рахунок, а згодом і повела у рахунку. Дирдин грає азартно і дещо необачно при захисті свої воріт, чим скористався їхній суперник і на табло вже 1:3. А наприкінці 1тайму дирдинці забили самі собі і ще раз пропустили від черкащан.

Від старту другого тайму і до 18 хвилини забитих голів у матчі не було, проте Карбон-2 «назбирав» п’ять фолів. Варто відзначити, Дирдин у другій частині матчу в обороні грає більш надійніше, що неуможливлювало проведення суперником якісних атак.

На 20 хвилині за перебір фолів  у ворота Карбона-2 було призначено три дабл-пенальті, із яких Пантелей реалізував один. Після виконання крайнього невдалого дабл-пенальті не пройшло і півхвилини як рахунок на табло став 2:6.

Не реалізація гольових шансів помітно похитнула настрій команди з Дирдина і вони спочатку голи пропустили  і дабл-пенальті не реалізували.

Карбон-2 здобувши перемогу продовжує бути одним із претендентів на продовження боротьби після групового етапу за медалі чемпіонату.