Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Служба порятунку» – «Карбон» – 1:3

24 Січня, 2021

24 січня 2021 р. Черкаси. Спортивний комплекс «Будівельник». Перший тур. Другий етап. 5-8 місця (Кубок Асоціації футзалу Черкаської області). Гра без глядачів.

«Служба порятунку» – «Карбон» – 1:3 (0:2)

Голи: Панченко – Матвієнко, Проценко, Біда

Попередження: Аджубей (Служба порятунку)

Червона картка: Дзюба (друге попередження)

Свій бойовий настрій на поєдинок «Карбон» продемонстрував вже на 22 секунді зустрічі, відкривши рахунок у грі – 0:1. Пропущений швидкий гол особливо не зіпсував настрій «Службі порятунку», яка кинула усі сили на те, щоб зрівняти рахунок. Гра набула досить таки жвавого характеру із створеними біля обох воріт гольовими моментами. На 6 хвилині зустрічі Гобань у господарів зустрічі замість того, щоб посилати шкіряну кулю у пусті ворота, напевне вирішив і сам туди забігти, але Тупчієнко зумів врятувати для своєї команди ситуацію.

Ближче до завершення першого тайму кількість небезпечних атак з боку рятівників побільшала. Але зрівняти рахунок заважала нереалізація моментів. А от у їхнього суперника з реалізацією все гаразд і на табло перед перервою вже 0:2.

Після перерви команди почали грати більш авантюрніше  – «Карбон» міг собі це дозволити, бо мав гандикап у два голи у рахунку, а «Службі порятунку» було вже діватися нікуди. Швидко пролетіли пів другого тайму, а рахунок на табло так і не змінювався. Варто відзначити, що у разі перемоги Карбон зможе обійти Службу порятунку у турнірній таблиці.

На 19 хвилині гри господарі майданчика мінять воротаря на п’ятого і такі дії згодом дають позитивний результат – перевага карбонівці стає хиткою – 1:2. «Служба порятунку» не змінює обраній тактиці і далі.

Швидко спливав час зустрічі. Карбон зі свого боку у захисті не закривається, а контратакую і досягає бажаного – забиває і перемагає.