«ФутБАТЛ»: «Черкасиобленерго» – «ЮГ-2000». Олександр Соловей – спортивний директор ФК «Черкасиобленерго»

27 Січня, 2021

Чемпіонат України (II ліга, регіональний етап). 2 тур. II етап. «Черкасиобленерго» –  «ЮГ-2000» (Черкаси). 31.01.2021. Початок о 18:00. Пряма трансляція гри на сайті «Черкаський спорт».

Результат гри між командами на першому етапі: 1:1

Олександр Соловей –  спортивний директор футзального клубу «Черкасиобленерго»

-За рахунок яких якостей, на твою думку, ЮГу вдалося, як і вашій команді, вісім ігор провести без поразок.

Так, наша команда і ЮГ-2000 поки не знають поразок до цієї стадії чемпіонату. ЮГ-2000 складається з досвідчених гравців, які не хочуть поступатися ні в чому своїм одноліткам в інших командах, а тим більше молодим суперникам. Цей фактор плюс самовіддача на 100% в кожній грі дала їм безпрограшну серію в нинішньому зимовому чемпіонаті.

Наша безпрограшна серія не цілком задовольняє нас, тому що вважаю, що ми втратили очки в трьох іграх, які були зобов’язані вигравати. Сподіваюся що з досвідом ми не будемо собі дозволяти таких втрат залікових балів …

– У попередній грі у «Черкасиобленерго» відчувалася відсутність двох Олександрів – Лобова і Аргеєва. Лобов відбув дискваліфікацію. Як справи у Аргеєва?

Звичайно ми відчули втрату наших двох Олександрів в грі з «Майфоном», крім того Олег Коркішко грав з травмою не на всі 100%, наш воротар Олексій Сорокін грав після травми руки. Все це давало нам привід переживати за результат дуже важливого першого нашого матчу в 2021-му році. Але хлопці молодці, проявили характер і переграли суперника. Обидва Олександра, Слава Богу, зараз готові грати і рвуться в бій …

-Гра Черкасиобленерго з ЮГом на першому етапі закінчилася внічию. Розбирали той матч і чи визначилися із слабкими місцями суперника якщо вони такі є?

Матч звичайно розбирали. Загалом усі проведені матчі нашої команди, не залежно від їх результату, розбираються нашим тренером Гупаленко Сергієм Станіславовичем і «розжовуються» гравцям. Слабкі місця є у всіх команд світу, нам важливо мати свої сильні місця.

– Спеціально під гру з ЮГом будете награвати нові комбінації, чи віддасте перевагу перевіреним комбінаціям?

Спеціально під ЮГ-2000 комбінації не награємо. Вони можуть народиться під час гри …

– «Черкасиобленерго» залишилося провести у другому етапі чемпіонату дві зустрічі – проти Цетуса і ЮГ-2000. Хто з них складніший для вас?

Обидві команди грають в закритий футзал, при якому важко розкрити оборону. Як в перших іграх з ними можна провести сто атак і сто ударів, а залетить один м’яч. Суперник же вийде в контру і вдарить півтора рази і залетить теж один. Ось і отримуємо 1:1. Тому важливо для нас використовувати максимально свої гольові моменти. Але якщо порівнювати ЮГ- 2000 і Цетус, то по грі і по гравцям ЮГ- 2000  цікавіше, але це чисто на мою скромну думку.