Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Патріот» (Сміла) – «Авангард-АгроСтарт» (Черкаси) – 5:1

31 Січня, 2021

31 січня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 8 тур. Група «А».

«Патріот» (Сміла) – «Авангард-АгроСтарт» (Черкаси) – 5:1 (2:1)

Голи: Різник, Осика, Шепель, Буряк, Видиш – Асцатуров

Патріот до цієї зустрічі підійшов у своєму оптимальному складі. А от Авангард-АгроСтарт всю зустріч провів однією п’ятіркою, оскільки у запасі не було гравців.

На другій хвилині гри сміляни були попереду з рахунком 1:0. Але на старті третьої хвилини зустрічі гостям матчу при розіграшу кутового вдалося зрівняти рахунок – забитий м’яч в активі Асцатурова. Окрилений успіхом  Авангард-АгроСтарт спробував впіймати свого опонента, якому ніяк не вдавалося налагодити командні дії, на контратаці. Лише у середині першого тайму Патріоту вдалося  вдруге у зустрічі повести у рахунку.  Забивши другий сміляни перейшли на масовану осаду воріт суперника, але у першому таймі більше забити їм не вдалося.

Друга частина матчу почалася з «обстрілу»  смілянами воріт  Авангард-АгроСтарту. Досить швидко пролетіли чотири хвилини другої частини зустрічі, а рахунок на табло не змінювався. Лише на 17 хвилині матчу господарям зустрічі вдалося забити третій гол, а згодом перевага Патріот вигравав з різницею у рахунку у три голи – 4:1.  Гра у черкащан вкрай розладналася, а Патріот нвпаки – розбігався і довів зустріч до впевненої перемоги.