Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Терикон» (Черкаси) – «Майфон-2» (Черкаси) – 1:2

31 Січня, 2021

31 січня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 8 тур. Група «А».

«Терикон» (Черкаси) – «Майфон-2» (Черкаси) – 1:2 (1:1)

Голи: Стрижак – Погребняк, Горбико

Майфонівці максимально мобілізованими вийшли на цей матч. Для того, щоб продовжувати боротьбу за вихід у «фінал чотирьох» їм потрібно вигравати. Зрозуміло, що і їхній суперник налаштований здобувати турнірні очки. Так вийшло, що частіше атакуючи, Майфон-2 на десятій хвилині зустрічі прогавив контратаку  опонентів і  рахунок у грі було відкрито – 1:0. Гості зустрічі зробили відчайдушну спробу відразу зрівняти цифри на табло, але у відповідальні моменти підводила влучність. Та все ж на завершальній хвилині поєдинку майфонівцям вдалося зрівняти рахунок.

На початку другої половини команди обмінялися кількома гострими атаками, але у завершальній стадії змагань гравцям не вистачило влучності.  Нагадаємо, що Майфону-2 вкрай потрібно вигравати і він  намагається частіше атакувати. Терикон, побудувавши гру від оборони, наплаштований у будь яку хвилину організувати контратаку.

У середині другого тайму териконівці самі собі організували гол – Горбинку потрібно були лише проявити невелику активність – 1:2.

Завершальні хвилини гри майфонівці провели обережно, чого не скажеш про їхнього опонента, який кинув усі сили на те, щоб зрівняти рахунок у поєдинку, але цифри на табло більше не змінювалися.