Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Яснозір’я» (Черкаський р-н) – МСК «Дніпро» U-17 (Черкаси) 2:0

31 Січня, 2021

31 січня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 8 тур. Група «А».

«Яснозір’я» (Черкаський р-н) – МСК «Дніпро» – U-17 – 2:0 (0:0)

Голи: Пустовіт, Хрипченко

Попередження: Яжук – немає

Станом на сьогодні команди вирішують свої різні локальні завдання. Яснозірці зі свого боку ведуть боротьбу за 1-2 місце турнірної таблиці, тож у цьому матчі їм вкрай потрібна перемога. Те, що дніпряни можуть попсувати нерви своїм суперникам, вони демонстрували у попередніх матчах. Таким чином більш всього легкої прогулянки у Яснозір’я може і не бути.

Перша половина першого тайму пройшла при невеличкій ігровій перевазі яснозірців. Юні дніпряни хоч частіше і обороняються, але при першій нагоді атакували. Досить швидко пролетіли 10 хвилин зустрічі, а рахунок на табло нічийний – 0:0. Лише перед самою перервою яснозірцям вдалося «розпечатати» ворота черкащан.

Друга частина зустрічі почалася з атак дніпрян, які бажаного результату не до досягли. Яснозір’я, хоч і вигравало, змушене було атакувати, оскільки перевага у рахунку була хиткою. Щільна гра Дніпра у захисті змушувала Яснозір’я вдаватися до дальніх ударів, які кіпер черкащан парирував, якщо м’яч у ворота.

Ближче до завершення гри тренери дніпрян активно апелювали до арбітрів, сигналізуючи, що гравець яснозірської команди на їхню думку зіграв рукою. Рефері зі свого боку такого порушення не побачили.

З наближенням завершення зустрічі у діях яснозірців спостерігалося  хвилювання, але все рівно вони йшли в атаку і за 30 секунд до фінальної сирени забили другий гол.