Футзал. Чемпіонат Черкащини. МСК «Дніпро» U-17 (Черкаси) – «Інтерплит» (Черкаси) – 2:1

7 Лютого, 2021

7 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 9 тур. Група «А».

МСК Дніпро-U-17 (Черкаси) – Інтерплит (Черкаси) – 2:1 (0:0)

Голи: Ольшевський, Настенко – Стецюк

Попередження: немає- Соколан

Зі стартових хвилин гри команди зробили акцент на атакувальні дії. Більш активніше, застосовуючи пресинг, діяли юні дніпряни, і в середині тайму зуміли свою невеличку ігрову перевагу втілити у забитий гол. Намагання інтерплитівців відразу відігратися не мала успіху. До завершення тайму Дніпро-U-17 частіше володів м’ячем, але забити гол, як їхньому супернику не вдалося.

Загалом гра у першій половині зустрічі проходила у середньому темпі. У такому ж стилі команди продовжили діяти і у другій половині зустрічі. У Інтерплита до середини тайму було кілька гольових моментів, але вони їх не реалізували. Натомість дніпряни свої шанси використовують – Настенко прицільно б’є по воротах і збільшує перевагу команди до двох м’ячів. Але досить швидко гості зустрічі зуміли скоротити відставання у рахунку до одного гола.

Завершальні секунди зустрічі пройшли під акомпанемент атак Інтерплита, але дніпряни зуміли відстояти свою заслужену перемогу.