Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Червона Слобода» – «Терикон» (Черкаси) – 1:4

7 Лютого, 2021

7 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 9 тур. Група «А».

Червона Слобода – Терикон (Черкаси) – 1:4 (0:2)

Голи: Давиденко – Жерепа (2), Безлюда, Тихонов

Попередження: немає – Тихонов

У цьому матчі зустрічалися сусіди по турнірній таблиці групи «А» і фактично була боротьба за шосте місце. Зустріч команди почали обережно і у не високому темпі. Під такий розмірений темп зустрічі швидше пристосувалися териконівці і станом на 10 хвилину зустрічі вели у рахунку – 2:0. Червона Слобода намагалася відповісти тим же, але до завершення першого їм це зробити не вдалося.

Після перерви темп зустрічі не піднявся – команди діяли розмірено, ретельно готуючи кожну атаку. Особливо це стосувалося, яким рахунок дозволяв грати від оборони. Червона Слобода зі свого боку грала першим номером і створила до середини другого тайму не один гольовий момент, але не реалізувала. Але у середині тайму команді з Черкаського району все таки вдалося забити гол – 1:2. Побігли хлопці зрівнювати рахунок, але потрапили на контратаку і на табло вже було 1:3, а наприкінці гри Терикону вдалося забити і четвертий гол.