Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Майфон-2» (Черкаси) – «Яснозір’я» (Черкаський р-н) – 5:2

7 Лютого, 2021

7 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 9 тур. Група «А».

Майфон-2 (Черкаси) – Яснозір’я (Черкаський р-н) – 5:2 (2:1)

Голи: Литовченко, Горбинко (2), Боярчук (2) – Гарнага, Гуляш

Перед цим матчем в обох команд була рівна кількість очок – по 19. Для того щоб виходити до на ступного раунду з 1-2 місця, Яснозір’ю необхідно лише вигравати, а Майфон-2 влаштовували нічия і перемога.

Активніше і по спортивному агресивніше гру почали яснозірці. Майфон-2 стримавши дебютну активність суперника і самі вдалися до активних дій. Першими рахунок у грі у середині тайму відкрили яснозірці – на удар із середньої дистанції насмілився Гарнага і досяг мети – 0:1. Майфонівцям потрібно було майже п’ять хвилин, щоб підібрати ключі до яснозірських воріт і на заключних секундах тайму вони забили у ворота суперника два голи.

На 14 хвилині поєдинку Савченко у Майфона-2забив третій і дуже важливий гол у ворота опонентів – 3:1. Яснозір’ю тепер потрібно шукати вихід із надскладної для них ситуації і вони йдуть на масований штурм воріт черкащан. Ризик себе не виправдав – дві обрізки і на табло вже 5:1. Далі Майфон-2 грав по рахунку і довів гру до впевненої перемоги.

У першому матчі другого етапу Майфон-2 зустрінеться з командою Карбон-2.