Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Авангард-АгроСтарт» (Черкаси) – «Рятівник» (Черкаси) – 1:5

7 Лютого, 2021

7 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 9 тур. Група «А».

Авангард-АгроСтарт (Черкаси) – Рятівник (Черкаси) – 1:5 (1:1)

Голи: Несватлянський – Блонський В., Блонський М. (2), Могильний, Дробоног

Рятівнику для того, щоб вийти у Фінал чотирьох, де будуть розіграні нагороди чемпіонату області потрібно було обігрувати Авангард-АгроСтарт. Згідно поставленого завдання, студенти почали штурм воріт опонентів і молодший із Блонських досить швидко відкрив рахунок у матчі. Пропущений гол «завів» авангардівців, яким у середині 1 тайму вдалося зрівняти рахунок – 1:1. У діях гостей з’явилася нервовість – не на такий сценарій вони розраховували. До перерви рахунок у матчі більше не змінювався.

2-3 хвилини другої частини зустрічі на майданчику точилася рівна боротьба, а потімрятвник видав результативний відрізок зустрічі протягом якого забив три голи. Авангард-АгроСтарт спробував змінити хід поєдинку, але Рятівник зіграв у завершальні хвилини зустрічі і довів матч до переможного завершення.

У підсумку Рятівник у групі А посів друге місце і вийшов у «Фінал чотирьох», де у першому матчі зустрінеться з Шевченковим краєм.