Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Холодний Яр» (Кам’янський р-н) – ФК «Мліїв» (Городищенський р-н) – 7:2

7 Лютого, 2021

7 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 9 тур. Група «Б».

Холодний Яр – Мліїв  – 7:2 (2:2)

Голи: Кузик, Кулик (3), Загоруйко, Френціс, автогол суперника – Зубенко, Дегтяр.

На гру команди вийшли з гарною мотивацією – у разі перемоги кожна з них суттєво покращувала своє турнірне становище.

Значно активніше зустріч почала команда з Кам’янського району і вже до середини другого тайму була попереду – 2:0. Очевидно такий перебіг подій заспокоїв Холодний Яр, чим результативно скористалися мліївські футзалісти і зрівняли рахунок у грі – 2:2.

Після перерви кілька хвилин на майданчику точилася рівня боротьба, а потім у холодноярівців пройшли дві результативні атаки, які психологічно похитнули ряди їхнього суперника. Згодом рахунок зріс до 6:2. Намагання Мліїва вплинути на хід гри не мали успіху. А от їхньому супернику знову вдалося забити гол.

У підсумку Холодний Яр завдяки перемозі піднявся вище у турнірній таблиці.