Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «Дирдин» (Городищенський р-н) – «Вектра» (Черкаси) – 1:1

7 Лютого, 2021

7 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 9 тур. Група «Б».

Дирдин – Вектра (Черкаси) – 1:1 (0:0)

Голи: Хамко – Хохлов

Протягом перших 30-ти секунд зустрічі команди обмінялися гострими атаками, але не точними ударами по воротах у завершальній стадії атак. Далі команди не збавляли темп і діяли активно.

У середині 1 тайму Гаврюшенко у Вектри мав відмінну нагоду відкривати рахунок у грі, але не влучив у пусті ворота з 10 метрів. Щодо атак команди з Дирдина, то їхню ефективність зводила до нуля надійна гра голкіпера черкащан Дяка. У першому таймі так забитих голів і не було.

На 16 секунді другої половини зустрічі Хамко з Дирдина з розвороту «стрельнув» по воротах Вектри і шкіряна куля досягла мети – 1:0. Через три хвилини вже голкіпер Дирдина виймав м’яч із сітки свої воріт – 1:1. У діях обох команд спостерігається поспішність. Очевидно усі хочуть виграти, оскільки перемога дозволить зробити значний крок вперед у турнірній таблиці.

Час невпинно наближався до завершення, а цифри на табло не змінювалися. При цьому не можна сказати, що команди мало атакували. Проте матч так і закінчився внічию.