Футзал. Чемпіонат Черкащини. МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – «Будзона» (Черкаси) – 2:4

21 Лютого, 2021

21 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. Матч за 13-16 місця.

МСК «Дніпро»-U-17 – «Будзона» – 2:4 (1:2)

Голи: Клепча, Сіренко – Грудницький, Присяжнюк, Марченко, Джура

Попередження: Клепча – Марченко, Марущак

Першими рахунок у зустрічі відкрили дніпряни – пройшла флангова атака з влучним ударом з гострого кута. Будзона на таку зміну рахунку відреагувала своїми активними діями. Але зрівняти рахунок їм вдалося не відразу – лише через 5 хвилин. Намагання «Дніпра»-U-17 повернути перевагу у рахунку не мала успіху. А от будзонівцям згодом вдається провести якісну атаку, яка закінчилася влучанням м’яча  у пусті ворота – 1:2.

Поки гравці Дніпра «входили» у другий тайм, їхній досвідчений суперник провів швидку атаку і на 23 секунді 2 тайму вже вів у рахунку з різницею у два голи – 1:3. Але досить швидко дніпряни один гол відіграли. Далі команди проводили рівномірний обмін атаками, і іноді гострими.

Наприкінці гри дніпряни побігли на штурм воріт опонентів. Будзона вичикавши зручного моменту відповіла результативною контратакою – 2:4.

У підсумку Будзона здобула перемогу і готується до вирішальної зустрічі за 13 місце.