«Карбон-2» (Черкаси) – став другим фіналіст чемпіонату Черкащини з футзалу

21 Лютого, 2021

21 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. Матч за 1-4 місця.  

«Майфон-2»«Карбон-2» – 1:2 (0:0)

Голи: Шадхін – Проценко (2)

Попередження: Савченко – Жох

Зустріч команди почали без розвідки, а відразу з гострих атак. Інколи здавалося, що м’яч не встигав за гравцями. У цікавій і напруженій боротьбі швидко пролетіли шість хвилин зустрічі. У складах обох команд складно було кого виділити – загострити ситуацію міг будь-хто. Десь трішки більше роботи у голкіпера Майфона-2 Коханюка.

За чотири хвилини до перерви у господарів зустрічі «засвітився» п’ятий фол, але це не заважало їм проводити атаки.

Ближче до перерви темп зустрічі впав, гра набула в’язкого характеру. А за дві з половиною хвилини до завершення першої дванадцятихвилинки вже і у Карбона-2 з’явився п’ятий командний фол.

На завершальній хвилині тайму майфонівцям за шостий фол було призначено дабл-пенальті – дуель Проценко-Коханюк виграв голкіпер.

Дещо розмірений темп другої частини зустрічі на 15 хвилині порушив майфонівець Шадхін, який свій фланговий прохід завершив ударом з гострого кута – Стіпаненко був безсилим відбити влучний гарматний постріл – 1:0.

Прогнозовано Карбон-2 побіг відігруватися і був дуже близьким до успіху, щоправда і у їхнього суперника з’явилися шанси. А на 18 хвилині Проценку у Карбона-2 вдається влучно пробити по воротах і зрівняти рахунок – 1:1. Пропущений гол дещо дезорієнтував Майфон-2 і згодом каркас воріт врятував їх від чергової неприємності. На 20 хвилині зустрічі голкіпер майфонівців, який до цього неодноразово рятував свою команду від пропущеного гола припустився помилки, а Проценко його за це покарав – 1:2.

Виграючи, Карбон-2, «не закрився» на своїй половині поля, а продовжував атакувати. Зрозуміло, що Майфон-2 також загострений на атаку – у підсумку напружені завершальні хвилини зустрічі. За півтори хвилини до фінальної сирени інтриги додав п’ятий фол Карбона-2. Але до фінальної сирени рахунок на табло більше не змінювався, а Карбон-2 став другим фіналістом чемпіонату області і у вирішальному матчі зустрінеться з Рятівником.