Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Авангард-АгроСтарт» (Черкаси) – ФК «Мліїв» – 8:2

21 Лютого, 2021

21 лютого 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. Матч за 1720 місця.

«Авангард-АгроСтарт»«Мліїв» – 8:2 (4:0)

Голи: Музика (2), Зайченко (4), Асцатуров, Несватлянський – Зубенко С., Зубенко О.

Попередження: Мирзоян – Пінчук

Команди досить активно почали зустріч, з метою забити швидкий м’яч. Швидше у гру ввійшла черкаська і згодом повела у рахунку. Мліївські футзалісти на це відреагували кількома якісними атаками, але справу до забитого гола не вдалося довести. А от  у «Авангард-АгроСтарту» вийшло продовжити забивну серію, яка у першому таймі досягла  чотирьох м’ячів.

Варто відзначити, що у Мліїва функції голкіпера виконував польовий гравець, що у підсумку також наклало свій відпечаток на результат зустрічі. Програючи 0:7, Мліїв зосередився виключно на атакувальних діях.

«Авангард-АгроСтарт» починаючи з 18 хвилини зустрічі зконцентрувався на захисті своїх ворі, при цьому гостро контратакуючи.

До завершення зустрічі рахунок ще кілька разів змінювався, але не кардинально.

У підсумку «Авангард-АгроСтарт» здобув право у наступному турі здобув право поборотися за 17 місце.