Фінішував чемпіонат Черкащини з футзалу серед юнаків у найменшій віковій групі – U-11

9 Березня, 2021

У спортивному комплексі Академії футболу і футзалу «Черкащина» у Білозір’ї  відбулися фінальні ігри обласних змагань з футзалу серед юнаків U-11 (2010-2011р.н.)

За медалі вели боротьбу найкращі команди конференцій «Центр» і «Захід».

Почалися фінальні змагання з групового етапу, далі були стикові зустрічі і ігри за призові місця.

У матчі за 3 місце команда  «Дніпро -80» переграла «Дніпро -80-Макс» – 3:1  і виборола бронзові медалі. У фіналі ДЮСШ Ватутіне здолала команду «Дніпро -80-2» – 1:1 (п.п.3:2) і, відповідно, стала володарем золотого комплекту нагород.

Відразу після завершення чемпіонату відбулося нагородження команд, та кращих гравців першої четвірки учасників.

У церемонії нагородження взяли участь: президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, віце-президент Асоціації футзалу Черкаської області Богдан Розсоха і голова комітету дитячо-юнацького футзалу АФЧО Віталій Прудніков.