Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. МСК «Дніпро» – «Майфон-2»

12 Травня, 2021

12 травня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 3 тур.

МСК «Дніпро» – «Майфон-2» – 2:4 (1:0)

Голи: Резка (2) – Блонський (2), Бобінський, Синіцин

Попередження: Діхтярук – Горбинко

Гості зустрічі уже на першій хвилині зустрічі змусили дніпрян двічі порушити правила, за що їхня «копілочка» загальнокомандних фолів поповнилася на два пункти. Згодом гравці МСК «Дніпро» заспокоїлися і спробували організувати кілька атак, але справу до прицільного удару по воротах суперника не довели. Майфонівці зі свого боку не у швидкому, але напористому темпі намагалися знайти дирочку в захисті опонентів. Але вийшло так, що обрізка Горбинка на старті 5 хвилини закінчилася тим, голкіпер Майфона-2 змушений був виймати шкіряну кулю із сітки своїх воріт – 1:0. Пропущений гол змусив гостей матч вдаватися до більш активних дій, але з іншого боку забитий м‘яч додав впевненості Дніпру. Проте поступово темп зустрічі впав. Контратаки стали не частими учасниками матчу у період з 8 по 10 хвилини зустрічі.  Лише під завершення тайму активізувалися майфонівці.  Але надійна гра Дніпра у захисті, а особливо їхнього  голкіпера Ковальова, який двічі рятував команду від неприємностей, дозволила піти на перерву маючи перевагу у рахунку.

На 35 секунді другої частини зустрічі Блонський у Майфона-2 ударом зі штрафного зрівняв рахунок – 1:1. Далі майфонівці захопившись атакувальними діями прогавили контрвипад суперника, який завершився влучним ударом – 2:1. Але не пройшло і 20 секунд, як рахунок на табло став рівним, а через півхвилини Майфон-2 був уже попереду – 2:3. Здавалося, що команди і далі продовжать грати результативно, але гравці зробили ставку на проведення розмірених і без особливих швидкостей атак. При такій грі Майфону-2 вдалося «розрізати» захист юних дніпрян і за 5 хвилин до фінальної сирени збільшити перевагу до двох голів – 2:4. Кінцівку зустрічі активніше провели дніпряни, вони кинули усі сили на те, щоб змінити хід поєдинку, але досягти бажаного у протистоянні із досвідченим футзальним «бійцем» не вдалося.