Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Пламет» (Черкаси) – МСК «Дніпро-2» (Черкаси) – 3:0

5 Грудня, 2021

5 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

Пламет (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси) – 3:0 (3:0)

Голи: Моторний, Каймаков, Зінченко

Черговий тур чемпіонату відкривала пара команд, у якій грає автор головної сенсації попереднього туру команди Пламет. Нагадаємо – 28 листопада пламетівці перемогли ЮГ-2000.

З перших хвилин зустрічі Пламет побіг на штурм дніпровських воріт. Молоді футзалісти Дніпро-2 зі свого боку прийняли виклик суперника і деякий час стійко грали у захисті. Пламету потрібно було три хвилини, щоб зламати захист опонентів. Як не старалися дніпряни у захисті, але стримати натиск суперника їм не вдалося і на перерву Пламет пішов виграючи з різницею у три голи.

Відпочивши, обидві команди у другому таймі особливо не додали у швидкості. Гра дещо вирівнялася. У першій частині 2 тайму м’яч більше часу був у дніпрян, але довести справу до гольового моменту їм не вдалося. Пламет грав від оборони, частіше у них бив по воротах Агарін Н., але його дальні постріли не завжди долітали до воріт дніпрян.

У кінцівці зустрічі команди активізувалися, але більше змінити рахунок не вдалося.