Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Рятівник» (Черкаси) – «Майфон-2» (Черкаси) 1:6

5 Грудня, 2021

5 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

Рятівник (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)  – 1:6 (0:2)

Голи: Пекур – Костенко, Дровольський, Савісько (2), Дашко, автогол суперника

Попередження: Оришечко, Красюк (Майфон-2)

Вилучення: Чорний (Майфон-2)

Зі стартових хвилин матчу команди ввімкнули високі швидкості виділяючи на підготовку атак невелику кількість часу. Швидше відчули гру майфонівці, які першими відкрили рахунок у матчі. Згодом Савісько подвоїв перевагу своє команди – 0:2. Рятівник робив відчайдушну спробу відігратися, але майфонівці намагалися зустрічати суперника майже у центральній частині майданчика, не даючи змоги їм спокійно розігрувати м’яч.

Досить швидко пролетів 1 тайм, у якому Рятівнику так і не вдалося забити бодай один м’яч.

Велике бажання Рятівника змінити хід поєдинку потягнуло за собою поспішність при передачах. Як наслідок допущені помилки дозволили Майфону-2 збільшити перевагу у рахунку до 4 голів. Такий рахунок дещо заспокійливо подіяв на майфонівців, чим досить швидко скористалася студентська команда. Забитий гол додав впевненості Рятівнику, який прийшли підтримати їхні вболівальники. Біля воріт Майфона-2 побільшало гольових моментів, але не реалізованих. За три хвилини до завершення гри у гостей зустрічі було вилучено Чорного. Рятівник не зумів скористатися тим, що у них було на одного гравця більше. Мало того, Майфон-2 забив гол і у меншості – 1:5, знявши усі питання, щодо переможця гри.

Розгублений Рятівник до фінальної сирени пропустив ще два голи.