Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап). «Патріот» (Сміла) – «Карбон» (Черкаси)

30 Січня, 2022

30 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Патріот (Сміла) – Карбон (Черкаси) – 2:9 (1:3)

Голи: Онученко, Боярський – Макогон, Проценко, Молоков (3), Бойко (2), Петришин, Шурубура

Попередження: Хоменко – Молоков

Вилучення: Боярський – Казарян

У турнірній таблиці команди перед цим матчем розділяли п’ять місць, але у разі перемоги Патріот мав шанс по кількості набраних очок наздогнати і обійти Карбон. Але потрібно розуміти, що смілянам протистоїть добре укомплектована команда з Черкас.

На 4 хвилині гри карбонівці досить таки надійно зіграли у захисті, перехопили м’яч і організували вихід три в один, який завершився забитим голом. Поки Патріот оговтувався від пропущеного гола, черкащанини ще більше посили тиск на ворота опонентів і забивають другий гол – 0:2.

Поступово темп гри почав зростати. У Карбона досить таки емоційно грає їхній голкіпер Магльований, який на 7 хвилині гри далеко відійшов від своїх воріт, чим скористався Онученко – 1:2. Але не пройшло і 30 секунд як Карбон повертає перевагу у рахунку у два голи – 1:3. Патріот додає у русі, але суперник застосовуючи пресинг не дає можливості організувати якісну атаку.

На 9 хвилині у смілян 5 фолів, а згодом був 6 і 7 фол, за що у їхні ворота були призначені дабл-пенальті, але обидва рази вони були не реалізовані. Спочатку шкіряна куля пролетіла мимо воріт, а у другому випадку виручив Хоменко.

Згодом і у Карбона 5 фолів. А за 16 секунд до перерви у їхні ворота призначається дабл-пенальті, який суперник також не реалізує.

Другий тайм почався з «обстрілу» воріт Хоменка, який вийшов з цього ігрового епізоду переможцем. Патріоту зі свого боку не вдалося організувати масований штурм воріт суперника. А от на 15 хвилині у черкащан проходить чергова гольова атака – 1:4. Майже відразу після цього гравець Патріота пішов у відрив і був близьким до того, щоб забивати другий гол, але ціною отриманого пошкодження Магльований завадив йому це зробити.

Після епізоду гра втратила свою стрункість. Але це не завадило у середині другого тайму Патріоту скоротити відставання у рахунку до двох голів – 2:4. Сміляни лкрилені успіхом побігли закріплювати свій локальний успіх, але «обрізавшись» дозволила Проценку після пасу від Бойка забити у пусті ворота – 2:5. А через хвилину карбонівець не дав шансу Хоменку, що врятувати ворота від пропущеного гола – 2:6. Командам залишалося грати ще чотири хвилини.  У цей відрізок гри і голи були забиті і вилучення.