Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап). «Олімп» (Руськополянська ТГ) – «Майфон» (Черкаси)

30 Січня, 2022

30 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Олімп (Руськополянська ТГ) – Майфон (Черкаси) – 0:9 (0:3)

Голи: Бобінський (2), Стрикаль (2), Орел (2), Авер’янов (2), Савченко

Зі стартових хвилин гри руськополянська команда почала проявила велике бажання дати бій одному з фаворитів турніру. Майфон до такого старту був не готовий і їм потрібен був деякий час, щоб вийти на свою «крейсерську» швидкість. А згодом два м’ячі влетіли у ворота Олімпа. Після цього темп зустрічі дещо впав. На понижених швидкостях комфортніше було грати господарям зустрічі у яких почали з’являтися поодинокі гольові моменти. Найближчим до забитого гола був Дуднік, але не зумів обіграти один в один Ткаченка. Майфон відповів своїми атакувальними діями, які призвели до третього забитого гола – 0:3. Після чергової зміни рахунку черкащани знову зменшили швидкості, віддаючи перевагу більш раціональним діям.

Після перерви Майфон не поспішав форсувати, даючи можливість супернику продемонструвати свій атакуючи потенціал. Олімпу наданим шансом не вдалося скористатися. Тоді Майфон прискорються і як результат два м’ячі влітають у рускополянські ворота – 0:5.

При всій повазі до Олімпа мусимо відзначити, що їм буде складно вийти із цієї непростої ситуації.

Як продемонстрували подальші події на майданчику команда Майчука без зайвої затрати енергії довела гру до чергової перемоги.