Олександр Косенко: «Команда пережила такі непрості моменти, що вона вже нічого не боїться»

4 Лютого, 2022

Головний тренер збірної України Олександр Косенко відповів на питання журналістів напередодні матчу 1/2 фіналу Євро-2022 з футзалу проти Росії, який відбудеться 4 лютого (початок о 18:00).

Найбільші проблеми команда мала у протистоянні зі збірною Нідерландів. Тоді ми обговорювали емоційну складову. Зараз збірна України кваліфікувалася до півфіналу Євро-2022. Тиск на хлопців став значно більшим, зважаючи на стадію і принциповість суперника. Чи змогли знайти правильні слова для хлопців, щоб вони думали лише про футзал?

– Дійсно, це був стартовий поєдинок. Десь ми не впоралися з певним тиском і хвилюванням. Це вплинуло на дії команди. Після цього матчу ми отримали шквал критики на свою адресу. Насправді, ми лише стали сильнішими. Команда пережила такі непрості моменти, що вона вже нічого не боїться. Ми дісталися серйозної стадії, але зупинятися на цьому не збираємося. Впевнений, що хлопці докладуть максимум зусиль, щоб здобути позитивний результат й потішити нашу країну перемогою.

Зважаючи на суперника, чи будете ви дотримуватися «фейр-плей»?

– УЄФА підтримує правила чесної гри. Ми також. Майбутній матч не є винятком. Будемо дотримуватися цих принципів. Налаштовуємося на спортивну складову протистояння. Все розсудить футзал. «Фейр-плей» ніхто не відміняв.

– Стало відомо, що матч Україна-Росія транслюватиметься на великому екрані ТРЦ «Gulliver» у Києві. Чи відчуваєте ви дистанційну підтримку, зважаючи на обмежену кількість вболівальників на трибунах?

– Звичайно, цей матч викликає неабияку зацікавленість серед великої кількості людей. Те, що його транслюватимуть для вболівальників на великому екрані у центрі столиці є зайвим підтвердженням цьому. Безумовно, підтримка відчувається. Через ковідні норми ми живемо у певному «вакуумі». Дякуємо всім за підтримку! Завтра докладемо максимум зусиль, щоб віддячити всім вам перемогою!

Джерело: сайт АФУ

Фото: УЄФА