Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап). МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

13 Лютого, 2022

13 лютого 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б». 9 тур. 

«Б». МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси) – 1:3 (1:2)

Голи: Іванча – Тупчієнко, Таранович (2)

Попередження: Іванча, Рева – Жох, Петриченко

Груповий раунд регіонального етапу чемпіонату України завершувала наймолодша команда змагань – МСК Дніпро-2 і команда, на яку перед стартом чемпіонату покладалися великі надії. Але сталося так, що Карбон-2 опинився внизу турнірної таблиці.

Довго команди придивлялися один до одного поки Тупчієнко більярдним ударом у кут воріт не відкрив рахунок – 0:1. Однак пропущений м’яч особливо не засмутив юних дніпрян і вони зробили все можливе, щоб спочатку суперник оборонявся, а згодом вийняв шкіряну кулю із своїх воріт – 1:1.

Хоча ця гра вже не мала особливого турнірного значення для обох команд, пристрасті на майданчику ще ті. Помітно, що кожен хоче цей етап змагань завершити на мажорній ноті.

 

На дев’ятій хвилині гри Карбон-2 вдруге у цьому матчі виходить вперед, результативно завершивши свій швидкий перехід від оборони до атаки.

Кінцівка тайму пройшла під акомпанемент ударів карбонівців по воротах Дніпра, але рахунок зустрічі до перерви більше не змінювався.

У другому таймі команди додають у швидкості. Але від того з’являється більше не точних передач.

Досить швидко пролетіли 6 хвилин другого тайму. Командам залишилося грати ще стільки ж. Дніпро-2 при першій втраті суперника м’яча організовує швидку атаку. Карбон-2 не грає на утримання рахунку, але особливо і не поспішає.

На 19 хвилині карбонівці  неподалік штрафної збивають Каплю, за що у їх ворота призначається штрафний. Удар зі штрафного Магльований парирує.

Карбон-2 пресингує, зустрічаючи суперника на його половині майданчика. А за чотири хвилини до фінальної сирени карбонівцям вдається забити третій м’яч у ворота юних дніпрян.

Кінцівка зустрічі пройшла напружено, де дніпряни поспішали, щоб змінити хід гри, а їхній суперник не бажав зупинятися на досягнутому.

Досить швидко пролетіли завершальні хвилини зустрічі, протягом яких Карбон-2 зумів утримати перемогу.