Олександр Соловей (ФК «Черкасиобленерго»): «Переконаний на сто відсотків, що кожна гра буде цікавою»

31 Липня, 2022

Керівник футзальної команди «Черкасиобленерго» Олександр Соловей про свої очікування від проведення благодійного турніру «Кубок Героїв ЗСУ» з футзалу

– Олександре, коли команда «Черкасиобленерго» почала підготовку до нового футзального сезону і чи у складі всі гравці, яких би хотів бачити головний тренер Сергій Гупаленко?

-Дуже добре, що проводиться цей турнір для підтримки наших Збройних Сил України. ПАТ «Черкасиобленерго» протягом цих п‘яти місяців активно підтримує наші збройні сили, як фінансово, так із спортивного боку. Наша команда почала тренуватися місяць назад, тому склад ще комплектується і далеко не оптимальний.

– Ви з головним тренером були присутні на усіх матчах першого туру. Що скажете про рівень команд і наскільки буде складною боротьба за головний трофей?

-Так, я ми були присутніми на  усіх трьох іграх стартового туру цього кубку і можу сказати, що цей турнір високого рівня змагань у нашій області. Усі шість команд це колективи, які не сформовані на «швидку» руку, а постійно тренуються і грають суто у футзал. Тому чекаємо видовищної та запеклої гри в кожному протистоянні. Переможцем може бути будь хто. Переконаний на сто відсотків, що кожна гра буде цікавою.