Сергій Майчук (ФК «Майфон»): «Низький уклін нашим захисникам, які дають нам змогу грати»

2 Серпня, 2022

Президент ФК «Майфон» про пріоритети у виступі його команди у благодійному турнірі «Кубок Героїв ЗСУ» з футзалу

– Одне з головних завдань на цей турнір – це підтримка наших ЗСУ. А в ігровому плані, які  завдання ставите перед вашою командою?

-Я особисто і кожен з команди прагне робити те, що вміє найкраще і будь якими методами готові допомагати ЗСУ та економіці нашої країни. Це першочергово. В ігровому ж плані головне, що ми зібралися, що нас не стало менше, ми скучили за паркетом, за суперниками та атмосферою.

– У таких швидкоплинних і представницьких змаганнях за рахунок чого, на Вашу думку, можна досягати позитивних результатів?

-Результат для нас наразі це можливість переключитися на позитив та почати підготовку до зимового сезону. Ще пару місяців назад це були лише мрії. Але думаю менталітет нашого клубу скаже своє в процесі ігор.

– Щоб стати переможцем турніру скільки, на Вашу думку, потрібно буде набрати турнірних очок? 

– Знаєте, скажу так – коли за рахунок благодійних внесків команд, реалізації благодійних квитків буде зібрано 100 000 гривень для наших воїнів, то саме це буде шалена перемога для всіх.

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім хто зараз наперекір проблемам та ситуації в країні організовує, приймає участь та вболіває за футзал і, звичайно, низький уклін нашим захисникам, які дають нам змогу грати.