Футзал. Кубок Черкаської області. «Майфон» – «Вектра» – 7:0

20 Вересня, 2022

20 вересня. Група «А». Гра першого етапу. 2 тур

«Майфон» – «Вектра» – 7:0 (2:0)

Голи: Орел, Стрикаль, Кулініч (2), Вакуленко (2), Бобінський

На старті зустрічі (перші три хвилини) більше роботи було у голкіпера Вектри – Дяка. Страж воріт майфонівців Ткаченко мав менше клопоту, але коли виходив з ним сам на сам Кулик потрібно було попотіти.

До середини першого тайму Майфон вів у рахунку 2:0. М’ячі були забиті із середньої дистанції. Тут більше було питань до захисної ланки ніж до голкіпера.

Здобувши певний гандикап у рахунку, майфонівці дещо збавили обороти. У Вектри з’явилися шанси організовувати небезпечні моменти, але справа до проведення якісної атаки не дійшла.

Наприкінці тайму Стрикаль впритул «розстрілював» Дяка, але досвідченний голкіпер проявив відмінну реакцію.

Друга частина поєдинку почалася із масованих атак команди Майчука і згодом рахунок змінюється на 3:0. Забивши черговий м’яч, майфонівці не зменшують обороти і постійно тримають захист і голкіпера опонентів у напрузі. У Вектри надія на контратаки, але пресинг суперника не дає і їх якісно організувати.

На 18 хвилині Кулініч збільшує перевагу Майфона до чотирьох голів. Вектрівці стараються, але у грі з таким потужним суперником їм складно налагодити командну гру.

За 5 хвилин до завершення гри Майфон вигравав уже з рахунком 5:0.

До фінальної сирени рахунок ще не раз змінювався, але Вектрі у цій грі забити так і не вдалося.