Футзал. Кубок Черкаської області. «Вектра» – FC «Bakery» – 2:7

25 Жовтня, 2022

25 жовтня. Другий етап. Матчі проходять без глядачів. Прямі трансляції ігор на сайті «Черкаський спорт»

«Вектра» – FC «Bakery» – 2:7 (0:3)

Голи: Ворона, Орел – Різник, Белих, Джоєв, Онученко (3), Панасенко

Так склалася у кубку турнірна доля обох команд, що до цієї зустрічі турнірних очок вони ще не набирали. Відповідно на гру футзалісти виходили з максимальною мотивацією.

Рахунок у зустрічі було відкрито на 26 секунді, коли після чи то пасу, чи то удару по воротах Панасенка шкіряна куля після невеличкого рикошету змінила свій напрям і влетіла у ворота Вектри – 0:1. Пропущений м’яч ще більше завів вектрівців, але їхні спроби зрівняти рахунок не мали успіху. А от FC «Bakery» з кожною хвилиною додавав і на шосту хвилину зустрічі вже виграв з різницею у три голи. У такій ситуації вектрівцям діватися нікуди і вони вдаються до атакуючих дій, задіюючи при цьому всю четвірку. FC «Bakery» зі свого боку демонструє гарну фізичну підготовку, роблячи швидкі переходи від захисту до атак. Проте цифри на табло до завершення першого тайму більше не змінювалися, хоча, особливо у бейкерівців, шансів забивати було чимало.

На першій хвилині другої половини зустрічі Орел виходив сам на сам з голкіпером FC «Bakery», але обіграти Хоменка не зумів. Через тридцять секунд прицільний удар Різника із середньої дистанції змушує Дяка капітулювати – 0:4. А ще через хвилину бейкерівці вигравали з перевагою у п’ять м’ячів. До завершення гри залишалося ще 10 хвилин.

Коли рахунок був 0:6 Вектрі вдалося провести якісну атаку, яку влучним ударом завершував Ворона. Забитий гол додав впевненості вектрівцям і вони побігли закріплювати свій локальний успіх.  Але «Bakery» зумів стримати цей наступ і перейти зі свого боку до більш активних дій, проте продовжував не реалізовувати гольові моменти.

За п’ять хвилин до завершення гри рахунок стає 2:6. Для бейкерівців не катастрофічно, але у футзалі всякого буває.

У кінцівці зустрічі команди були налаштовані більше на атакуючі дії, але особливо це на рахунок матчу не вплинуло.