Футзал. Кубок Черкаської області. «Майфон» – «Земельник» – 2:0

9 Листопада, 2022

9 листопада. Другий етап. Матчі проходять без глядачів. Прямі трансляції ігор на сайті «Черкаський спорт»

«Майфон» (Черкаси) – «Земельник» (Кропивницький)  – 2:0 (2:0)

Голи: Авер’янов, Дорош

Суперники достроково вибороли путівки до півфіналу кубку, здобувши перші місця у своїх групах. Таким чином зустріч мала насамперед принциповий характер і з перших секунд зустрічі команди продемонстрували, що налаштовані на безкомпромісну боротьбу.

На груповому етапі Земельник жодного матчу не програв, тож коли при рахунку 2:0 не на їхню користь вони почали помітно нервувати і перейшли на гру вп’ятьох. Але пройти захист черкаської команди, яка впіймала ритм зустрічі до перерви не вдалося.

Прогнозовано команда з Кропивницького зі старту другого тайму кинула усі сили на штурм черкаських воріт. При цьому захопившись атакувальними діями Земельник оголив свої тили. І кілька разів майфонівці організувавши швидкі атаки мали змогу збільшувати свою перевагу. Сталося це у перші 5 хвилин другого тайму. Варто відзначити, що цей матч у тестовому режимі команди проводили по 15 хвилин один тайм чистого часу.

Командам ще грати було 8 хвилин, а свіжість у діях гравців не спостерігалася, особливо у Земельника. Можливо про себе давала знати їхня коротка лава запасних. А з іншого боку Майфон грамотного розподіляв сили, що дозволяло їм тримати зустріч під контролем.

Очікуваної кінцівки глядачі прямої трансляції не побачили, оскільки зустріч було достроково припинено через сигнал тривоги.

Наступні зустрічі у розіграші кубку учасники сьогоднішнього поєдинку проведуть у півфіналах.