Склади команд Екстра-ліги Чемпіонату Черкащини з футзалу сезону 2022/2023 рр.

12 Листопада, 2022

Чемпіонат Черкащини серед команд Екстра-ліги буде також обласним відбірковим етапом Чемпіонату України з футзалу (Перша і Друга ліги)

«Слобода» (Червона Слобода)

Макогон Анатолій.1993

Остренко Павло.1989

Давиденко Владислав.2002

Дяченко Олександр.1984

Грицай Віталій.1991

Куліш Сергій.1988

Кольєв Євгеній.1999

Лавський Дмитро.1995

Нагернюк Олександр.1997

Семенюк Матвій.2002

Семенюк Ярослав.2001

Данилейко Євгеній.1989

Коваленко Артур.1995

Туз Антон.1989

Юрченко Ілля.1992

Боженко Максим.1999

Біда Сергій.1997

Ясініцький Ростислав.2000

МСК «Дніпро» (Черкаси)

Баранник  Станіслав  .1994

Бондаренко Віталій.1985

Березюк Едуард.1997

Гапеєв Ілля.2002

Завгородній Віталій.2004

Ковальов Ілля.2003

Кравчук Владислав.1999

Лесич Максим.2003

Матвійчук Олександр.2003

Онуфрієнко Максим.2004

Ольшевський Арсеній.2004

Пархоменко Віктор.1990

Похил Назар.2003

Пономаренко Максим.2004

Сіренко Олександр.2003

Рева Віталій.1988

Файер Ілля.2004

«Земельник» (Кропивницький)

Травкін Роман.1990

Козинец Олександр.1989

Пастернак Дмитро.1987

Бирса Ярослав.1992

Манастирний Олег.2002

Стаднік Владіслав.1996

Мачелюк Артем.1999

Лопушенко Ігорь.1999

Карамалак Олександр.1995

Пономаренко Роман.1994

Хорольський Дмитро.1991

Любода Вадим.1998

Катеринка Сергій.2002

Кіяниця Владислав.2003

Барбанов Сергій.1994

Чичиков Олексій.1987

«Цетус» (Черкаси)

Аргеев Олександр.1995

Волощук Євгеній.1996

Гарнага Серій.1992

Деев Вячеслав.1993

Кіт Павло Михайлович.1991

Коркішко Олег.1992

Марченко Олександр.1995

Масло Дмитро.1998

Олійник Артем.1999

Погребняк Макар.2002

Приз Максим.1998

Сидоренко Сергій.1982

Скороходов Денис.1981

Сорокін Олексій.1993

Соцкий Денис.1997

Черненко Максим.2003

Щерба Богдан.1983

«ЮГ-2000» (Черкаси)

Біляк Олег.1987

Мачульський Сергій.1984

Бабенко Андрій.1986

Кудін Вячеслав.1976

Манжела Олександр.1985

Куць Олександр.1980

Калініч Андрій.1988

Бурлін Анатолій.1990

Власенко Віталій.2002

Матвієнко Антон.1995

Микитенко Роман.2004

Гуд Євген.1986

«Карбон» (Черкаси)

Магльований Ярослав.1992

Маценко Денис.1990

Колос Олександр.1995

Шкондін Олександр.1988

Молоков Кирило.2002

Білоус Владислав.1999

Капля Станіслав.2002

Валашенко Владислав.1988

Даценко Максим.1988

Манасян Арсен.1987

Тенжицький Вадим.1999

Магльований В’ячеслав.1995

Бойко Віталій.1997

Швей Сергій.1986

Халілов Ягуф.1990

Федоренко Сергій.1993

Петриченко Максим.1991

Яцура Павло.2002

«Майфон» (Черкаси)

Ткаченко Юрій.1992

Соколовский Нікіта.1988

Бобінський Євген.1989

Боярчук Олексій.1995

Савченко Дмитро.1995

Зоря Віталій.1994

Авер’янов Максим.1997

Орел В’ячеслав.1997

Пантелей Олександр.2000

Дашко Костянтин.2000

Вакуленеко Антон.1995

Кулініч Артем.2022

Горбинко Андрій.1990

Дорош Владислав.1996

Чорний Вадим.1998

«Служба порятунку» (Черкаси)

Аджубей Владислав 1994

Горбань Богдан.1999

Магльований Роман.1993

Дзюба Дмитро.1998

Когус Радіон. 1996

Чмих Ігор.1998

Юхименко Іван.1997

Коломієць Роман. 1992

Зенков Владислав. 1996

Кулик Артем.1999

Котолуп Володимир.1995

Панченко Владислав . 1996

Шумський Євген. 1990

Литовченко Євгеній.1992

Дровольський Максим.1996

Агарін Кирило. 1998