Футзал. Першість Черкащини (1 ліга). «Композит» – РДС – 2:3

19 Листопада, 2022

19 листопада. 2 тур. Матчі проходять без глядачів. Прямі трансляції ігор на сайті «Черкаський спорт».

«Композит» (Ватутіне) – РДС (Михайлівка) – 2:3 (0:0)

Голи: Карбовський (18), Погрібний (24) – Стрикаль (19), Дувняк (16, 22)

Досить обережно команди провели перші 4-5 хвилин гри без особливих небезпечних моментів. Також не спостерігалося і високих швидкостей. Якщо із ватутінцями більш менш зрозуміло – на лаві запасних лише два польові гравці і воротар. Крім цього у них багато часу на майданчику проводять сорокарічні Погрібний і Білоус. А от РДС не впізнати. На заміні дві четвірки, хлопці молоді, з досвідом виступу в обласних змаганнях з футзалу.

Майже за одним сценарієм пройшов весь тайм, де команди вели обмін атаками, без влучань у ворота.

На стартових хвилинах другого тайму у Композита Білоус і Погрібний мали відмінний шанс відкривати рахунок у зустрічі, але Оришечка обіграти не вдалося.

Через хвилину шанс забивати у михайлівської команди і вони цим скористалися – 0:1.  Далі була результативна атака від Ватутіна, де забитим голом відзначився Карбовський – 1:1. Не довго на табло був рівний рахунок. У РДС вкотре результативна атака бере початок з лівого флангу з пасом у центр і влучним завершенням – 1:2.

Згодом перехоплення михайлівчанами м’яча завершилося контратакою і забитим голом – 1:3. До завершення гри ще було грати майже дві хвилини. Композит почав деякі атаки проводити з п’ятим. Наполегливість ватутінців була матеріалізована за одну хвилину до завершення зустрічі – 2:3.

В останні секунди зустрічі могла відзначитися як одна так і інша команда, але рахунок більше не змінювався.