Футзал. Першість Черкащини (І ліга). «Вектра» – ФК «Черкаси» – 3:3

4 грудня. 3 тур. Матчі проходять без глядачів.
«Вектра» (Черкаси) – ФК «Черкаси»  3:3 (3:2)

Голи: Каймаков 3, Ворона 4, 12 – Гамалій 8, Гайдай 9, 20

Попередження:  немає – Завгородній

Вже на старті поєдинку одну з перших своїх атак реалізувала «Вектра» – Микола Каймаков майстерно заправив м’яча у дальній кут воріт суперника. Згодом Максим Ворона пострілом зі штрафного удару подвоїв перевагу номінальних господарів поля.

Тайм-аут в середині першої половини гри вніс корективи і дозволив ФК «Черкаси» зрівняти рахунок у звітному матчі. Голи на рахунку Вячеслава Гамалія та голкіпера Вадима Гайдая, що результативно підключився до атаки своєї команди.

Втім, Максим Ворона за три секунди до перерви виводить «Вектру» вперед у рахунку – 3:2.

Більшу частину другого тайму на паркеті точилася рівна позиційна боротьба, поки знову за справу не взявся голкіпер ФК «Черкаси» Гайдай, гольовий постріл якого і зафіксував остаточний результат поєдинку – 3:3.