Футзал. Першість Черкащини (І ліга). «Черкаські козаки» – «Композит» – 3:3

4 грудня. 3 тур. Матчі проходять без глядачів.

«Черкаські козаки» (Черкаси) – «Композит» (Ватутіне)  3:3 (1:2)

Голи: Артеменко 8, Прокопенко 16, Кулик 18 – Пужанівський  8, Погрібний 12, 24

Попередження: Артеменко, Собко – немає

Старт поєдинку запам’ятався шаленою не реалізацією гольових моментів біля воріт обох суперників. В середині першого тайму команди миттєво обмінялися забитими голами – на результативний постріл Олега Артеменка відразу ж відповів Костянтин Пужанівський.

«Композит» класично розіграв стандарт і Володимир Погрібний відправив гол в «роздягальню» – 1:2.

На початку другого тайму за відносно рівної гри «Черкаським козакам» вдалося провести дві поспіль результативні атаки та вдруге вийти вперед у звітному матчі: забитими голами відзначилися Богдан Прокопенко та Ілля Кулик.

В заключній частині матчу від пристрастей і напруги буквально «палав» паркет ПС «Будівельника».

Долю матчу вирішив дабл-пенальті у виконанні Володимира Погрібного за 13,5 секунди до фінальної серени.