Футзал. Чемпіонат Черкащини (Екстра- ліга). «Земельник» – «Слобода» 6:1

4 грудня. 3 тур. Матчі проходять без глядачів.

«Земельник» (Кропивницький) – «Слобода» (Червона Слобода) 6:1 (4:0)
Голи: Манастирний 8,19, Карамалак 10, Лобода 13, 15, Мачелюк 27 – Семенюк 29

Попередження: немає – Семенюк,  Давиденко, Куліш

Попри очікування, «Слобода» не склала гідної конкуренції «Земельнику» в центральному матчі третього туру чемпіонату Черкащини (Екстра-ліга).

Традиційний для третього ігрового дня динамічний початок поєдинку – команди грають фактично без «центру», вишукуючи моменти біля воріт свого опонента.

В середині першої половини гри вималювалась ігрова перевага футзалістів із Кропивницького, яка втілилася у голи Олега Манастирного та Олександра Карамалака. Ближче до перерви дублем за «Земельник» відзначився Вадим Лобода – 4:0 і інтрига в матчі скресла ще до перерви на перепочинок.

На початку другої половини гри свій другий гол забив капітан «Земельника» Олег Манастирний, а довершив розгром Артем Мачелюк.

Лише наприкінці поєдинку слобідчани провели гол престижу – Ярослав Семенюк встановив остаточний рахунок у звітному матчі.