Футзал. Чемпіонат Черкащини (Екстра-ліга). МСК «Дніпро» – «Служба порятунку» 2:1

4 Грудня, 2022

4 грудня. 3 тур. Матчі проходять без глядачів.

МСК «Дніпро» (Черкаси) – «Служба порятунку» (Черкаси) 2:1 (1:0)

Голи: автогол суперника 2, Лесич 29 – Панченко 20

Попередження: Баранник – немає.

Звітний матч став окрасою третього туру чемпіонату Черкащини з футзалу.

Активність «дніпряни» зі стартового свистка принесла бажані дивіденди – Радіон Когус зрізав м’яча у власні ворота.

Надалі гра пішла на зустрічних курсах, приємно було спостерігати як одна за одною накочуються, немов морські хвилі, атаки на ворота суперників.

На 20-ій хвилині Владислав Панченко, витримавши гросмейстерську паузу, зрівняв рахунок у матчі.

Справжня чоловіча «заруба» тривала на паркеті ПС «Будівельник»: обидві команди мали не один гарний шанс вирвати перемогу.

Футзальна фортуна «посміхнулась» гравцям МСК «Дніпро» – Максим Лесич рівно за 1 хвилину до сирени по-хокейному на п’ятачку проштовхнув м’яча повз голкіпера.