«Карбон» – «Земельник» – 4:6 . Футзал. Чемпіонат Черкащини (Екстра-ліга)

22 Січня, 2023

22 січня 2023 року. 8 тур. Матч проходив без глядачів.

«Карбон» (Черкаси) – «Земельник» (Кропивницький)–4:6 (2:2)

Голи:Вівденко (12), Колос (28), Шкондін (6, 17) – Манастирний (5,14), Лобода (26,30), Загальський (28,29)

Попередження:Шкондін, Капля – Лопушенко

Вилучення: Колос (Карбон) – позбавлення суперника очевидного гола

Важлива гра, особливо для черкащан, які дещо невдало стартували в Екстра-лізі. Плюс до всього їм потрібно грати без свого голеадораМолокова, який через отриману жовту картку пропускає цю зустріч.

Початок гри команди провели у дещо рваному темпі, де особливо ризикувати ніхто не поспішав. Рахунок у грі першим відкрив Земельник. Сталося це на п’ятій хвилині зустрічі. Черкащани у відповідь організували гостру атаку, яку з порушенням правил у штрафній на Колосі Земельник зупинив. Пенальті вдало пробив Шкондін – 1:1.

Після того як рахунок став рівним, кропивницька команда організувала довготирвалу атаку з метою повернути перевагу у рахунку. Карбон на цю ситуацію мав свою думку, тож відзахищавшись організував свої кілька атак, одну з яких завершили влучним ударом – 2:1. Проте втримати переможний рахунок до перерви втримати не вдалося.

Друга частина зустрічі почалася з атак Земельника, одна з яких ледь не завершилася голом – після удару Лободи, Магльованого підстрахувала стійка воріт.

Через півтори хвилини вже шанс забивати у черкаської команди і цим вони скористалися на 100%.

Далі у центрі уваги атаки Земельника і вдала гра голкіпера черкащан, а коли і він не узмозі виручити, то його підстраховує каркас воріт.

За 6 хвилин 20 секунд до завершення гри у Земельника п’ять фолів, тоді як у Карбона чотири.

Але це не зупиняє кропивницьку команду і вони організовують довготривалу облогу воріт опонентів. В один з моментів Карбон заробляє 5-ий фол, а через півхвилини і шостий. Дабл-пенальті виконує Лобода і влучає у поперечку воріт. Але через 10 секунд з гри Лобода все таки забиває – 3:3. Карбон у відповідь організовує якісний контрвипад, який влучним ударом завершує Колос – 4:3.Земельник організовує не менш гостру атаку, але Магльований демонструє дива реакції.

За півтори хвилини до завершення гри у гостей пройшла результативна атака і на табло вже рівний рахунок. А через 30 секунд за гру рукою Колос отримує червону картку і у ворота Карбона призначається пенальті, який реалізує Загальський– 4:5.

За 20 секунд до фінальної сирени у ворота Земельника призначається дабл-пенальті, який Шкондін не реалізує. Атака вп’ятьох для Карбона закінчується фіаско – 4:6.