Футзал. Чемпіонат Черкащини. FC «VAMPRO+» – «Карбон» – 2:4

14 Грудня, 2024

14 грудня 2024 р. Футзал. Чемпіонат Черкащини. Пятий тур.

FC VAMPRO+  (Черкаси) – Карбон (Черкаси) – 2:4 (0:1)

Голи: Артеменко 22, Власенко 23 – автогол суперника, Сергієнко 16, Дєдов 28, Кострома 30

Попередження: Кострома 28 (Карбон)

До цього матчу команди підійшли не в оптимальних складах – ряд ключових гравців відсутні. При цьому досвід гравців у заявці Карбона залишився значно більший ніж у їхнього суперника. Тим не менш  FC VAMPRO+  з перших хвилин зустрічі влаштував гідний опір карбонівцям. Хвилин шість особливої роботи у голкіперів не було. І якби Кострома не скористався точним пасом від партнера по команді і не відправив смугастого у ворота (0:1) то можна було б говорити про рівну гру.

Швидко летів час гри, а цифри на табло не змінювалися. Ближче до перерви у FC VAMPRO+ більше впевненості у діях. При атаках господарі матчу часто роблять ставку на завершальні удари від Власенка. Карбон намагається організовувати багатоходові комбінації, але суперник досить уважно і надійно грає у захисті.

На початку другої половини зустрічі Сергієнко у Карбона результативно виконав штрафний удар і збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Тут варто зазначити, що голкіпер господарів матчу помилився при захисті свої воріт.

Після чергової зміни рахунку, на майданчику спостерігаються не високі швидкості, що помітно на руку Карбону.

На 18 хвилині у FC VAMPRO+ проходить контратака, яку влучним ударом завершує Артеменко – 1:2.

Забитий гол додав впевненості господарям матчу. В один із ігрових епізодів Власенко бере на себе інціативу і сильним ударом по центру змушує Магльованого помилитися – 2:2. Грати командам ще 10 хвилин. Рівний рахунок викликав у діях Карбона пожвавлення і вони організовують масований штурм воріт Пихті, але внаслідок контратаки суперника ледь не отримали гол у свої ворота – Магльований парирував удар Кравченка.

Поступово темп зустрічі зростає. Карбон помітно підсідає, але при першій можливості пресингує при відборі м’яча.  FC VAMPRO + має свіжіший вигляд.

За три хвилини до завершення гри Кострома з порушенням правил зупиняє прохід Власенка. Штрафний удар розігрували, але не вдало. Потім був швидкий перехід від захисту до атаки від Карбона і Дєдов влучним ударом виводить свою команду вперед – 2:3.

До завершення гри ще дві хвилини. FC VAMPRO + переходить до атак зі своїм голкіпером, але провести результативну атаку не вдається. А от Карбон забиває на останніх секундах зустрічі ще один гол.