Футзал. Чемпіонат Черкащини. МСК «Дніпро» Черкаси – «Цетус» Черкаси

2 Лютого, 2020

2 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 8 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

МСК «Дніпро» – «Цетус» – 1:4 (0:3)

Голи: Кулик – Волощук, Кіт (3)

Досить таки активно команди почали зустріч і першими рахунок відкрили цетусівці – 0:1.

Через короткий проміжок часу дніпряни мали нагоду зрівнювати рахунок у грі, але в одному випадку Сорокін зіграв надійно, а в іншому – гравців МСК «Дніпро» підвела неточність.

Свої невдалі дії на старті зустрічі господарі компенсували самовідданою грою у наступні хвилини поєдинку. Відверто кажучи, «Цетусу» протягом 8-9 хвилин геть не комфортно було на майданчику, хоча це не завадило їм забити другий гол – 0:2, а на велику перерву йти з перевагою у три голи.

Другу частину зустрічі дніпряни почали першим номером, але протягом 4 хвилин їм не вдалося довести свої атаки до логічного завершення. Щодо «Цетуса», то вони грають по рахунку і особливо не поспішають ризикувати.

Лише наприкінці тайму гостям гри вдається забити четвертий м’яч у ворота непоступливих дніпрян, які хоч і програли, але заслуговують похвали за бій, який вони дали досвідченому футзальному бійцю – «Цетусу».