8 Травня, 2026
Черкаський МСК «Дніпро» у матчі II-го етапу (16-ий тур) Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону – 2025/2026 на домашній арені переграв (3:1) «Чемпіонс Вей-УДУ» з Києва.
МСК «Дніпро» Черкаси – «Чемпіонс Вей-УДУ» Київ – 3:1
Голи забивали: Юрасова (1, 35), Білас (16) – Кириченко (39, автогол)
Дніпрянкам у чемпіонаті залишилося провести ще один матч – на виїзді проти «КДЮСШ-Олімп» (Славутич). Крім цього поєдинку у чемпіонаті мають відбутися ще три гри – «Пальміра» (Одеса) – «Енергія-Багіра ДЮСШ» (Київ), «Енергія-Багіра ДЮСШ» (Київ) – «Пальміра» (Одеса), «ДЮСШ ім. Бутовського-Збірна Полтавської області» (Полтава) – «КДЮСШ-Олімп» (Славутич).