Футзалістки МСК «Дніпро» у Чемпіонаті України здобувають важливу перемогу над «Чемпіонс Вей-УДУ»

8 Травня, 2026

Черкаський МСК «Дніпро» у матчі II-го етапу (16-ий тур) Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону – 2025/2026 на домашній арені переграв (3:1) «Чемпіонс Вей-УДУ» з Києва.

МСК «Дніпро» Черкаси – «Чемпіонс Вей-УДУ» Київ – 3:1

Голи забивали: Юрасова (1, 35), Білас (16) – Кириченко (39, автогол)

Дніпрянкам у чемпіонаті залишилося провести ще один матч – на виїзді проти «КДЮСШ-Олімп» (Славутич). Крім цього поєдинку у чемпіонаті мають відбутися ще три гри – «Пальміра» (Одеса) – «Енергія-Багіра ДЮСШ» (Київ), «Енергія-Багіра ДЮСШ» (Київ) – «Пальміра» (Одеса), «ДЮСШ ім. Бутовського-Збірна Полтавської області» (Полтава) – «КДЮСШ-Олімп» (Славутич).

МКлубІВНПЗМПМО
1“Чемпіонс Вей-УДУ”10901542327
2МСК “Дніпро”10712472422
3“Енергія-Багіра”10523202717
4“КДЮСШ-Олімп”10505423715
5зб. Полтавської обл.1011817334
6ФСК “Пальміра”1002823592