16 травня футзалістки МСК «Дніпро» зіграють завершальний матч Чемпіонату України – 2025/26

13 Травня, 2026

У Чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги залишилося провести ще три гри. Один із поєдинків – за участі черкаського МСК «Дніпро» і  «КДЮСШ-ОЛІМП» (Славутич).

Цей матч має відбутися у Чернігові у суботу, 16 травня. Початок гри о 13:30

МКлубІВНПЗМПМО
1“Чемпіонс Вей-УДУ”10901542327
2МСК “Дніпро”10712472422
3“Енергія-Багіра”10523202717
4“КДЮСШ-Олімп”10505423715
5зб. Полтавської обл.1011817334
6ФСК “Пальміра”1002823592