13 Травня, 2026
У Чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги залишилося провести ще три гри. Один із поєдинків – за участі черкаського МСК «Дніпро» і «КДЮСШ-ОЛІМП» (Славутич).
Цей матч має відбутися у Чернігові у суботу, 16 травня. Початок гри о 13:30