16-17 травня заключні ігри Чемпіонату України з футзалу у вищій лізі серед жінок сезону 2025/26

15 Травня, 2026

Найближчими вихідними у головних жіночих футзальних змаганнях нашої країни – Чемпіонаті України серед команд Вищої ліги відбудуться три матчі, які будуть завершальними у сезоні 2025/26.

За підсумками цих поєдинків визначаться срібний та бронзовий призери чемпіонату – на 2-3 місця претендують три команди.

16 травня

13:30 КДЮСШ-Олімп (Славутич) – МСК Дніпро (Черкаси)

16:00 Пальміра (Одеса) – Енергія-Багіра ДЮСШ (Київ)

17 травня

10:00 Енергія-Багіра ДЮСШ (Київ) – Пальміра (Одеса)

МКлубІВНПЗМПМО
1“Чемпіонс Вей-УДУ”10901542327
2МСК “Дніпро”10712472422
3“Енергія-Багіра”10523202717
4“КДЮСШ-Олімп”10505423715
5зб. Полтавської обл.1011817334
6ФСК “Пальміра”1002823592