15 Травня, 2026
Найближчими вихідними у головних жіночих футзальних змаганнях нашої країни – Чемпіонаті України серед команд Вищої ліги відбудуться три матчі, які будуть завершальними у сезоні 2025/26.
За підсумками цих поєдинків визначаться срібний та бронзовий призери чемпіонату – на 2-3 місця претендують три команди.
16 травня
13:30 КДЮСШ-Олімп (Славутич) – МСК Дніпро (Черкаси)
16:00 Пальміра (Одеса) – Енергія-Багіра ДЮСШ (Київ)
17 травня
10:00 Енергія-Багіра ДЮСШ (Київ) – Пальміра (Одеса)