16 Травня, 2026
Шістнадцятого травня МСК «Дніпро» провів завершальний матч у головних жіночих футзальних змаганнях нашої країни – Чемпіонаті України серед команд Вищої ліги сезону 2025/26, у якому переграв КДЮСШ-Олімп (Славутич) – 4:3
Таким чином черкащанки фінішували на другому місці турнірної таблиці і вдруге у своїй історії вибороли срібний комплект нагород Чемпіонату України.