17 Травня, 2026
Команди «ХІТ» (Київ) та «Атлетік» (Дніпро) представлятимуть Україну в наступному сезоні Ліги чемпіонів з футзалу серед чоловічих команд
Команди вийшли до фіналу чемпіонату України, завдяки чому гарантували собі участь на міжнародній арені в наступному сезоні.
У півфінальній серії київська команда з рахунком 3:0 обіграла «Сокіл» (Хмельницький). З таким самим рахунком «Атлетік» переграв «Суху Балку» (Жовті Води).
Для команди з Дніпра участь у наступному сезоні Ліги чемпіонів стане дебютною в історії клубу, тоді як для «ХІТа» це буде четверта кампанія на міжнародній арені.