23 Травня, 2026
У столиці на базі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся 3-й (міжобласний) етап фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські студентські ліги» з футзалу серед студенток закладів вищої освіти у 2025–2026 навчальному році під гаслом «Разом переможемо».
Збірна команда дівчат Уманського національного університету здобувши ІІ місце у турнірі, вийшла фінал Всеукраїнських студентських ліг.
