29 Травня, 2026
У Будинку футболу у Києві відбулася церемонія нагородження переможця і призерів Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2025/2026
«Чемпіонс Вей-УДУ» отримали свій чемпіонський трофей та золоті медалі, а МСК «Дніпро» та «Енергія-Багіра ДЮСШ» – відповідно срібні та бронзові нагороди.
Також президент АФУ Сергій Владико та голова комітету жіночого футзалу Володимир Жила вручили нагороди переможцям індивідуальних номінацій, які визначалися шляхом голосування серед тренерів Вищої ліги:
найкраща гравчиня – Юлія Костюк («Енергія-Багіра ДЮСШ»)
найкращий тренер – Юрій Криштоп (МСК «Дніпро»)
найкращий воротар – Ксенія Мельник («Енергія-Багіра ДЮСШ»).
Відзнаку, як найкращому бомбардиру чемпіонату (20 забитих мʼячів) вручено капітану черкаського МСК «Дніпро» Вероніці Кириченко.