Футзалісткам МСК «Дніпро» (Черкаси) вручили срібні медалі Чемпіонату України сезону 2025/2026

29 Травня, 2026

У Будинку футболу у Києві відбулася церемонія нагородження переможця і призерів Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2025/2026

«Чемпіонс Вей-УДУ» отримали свій чемпіонський трофей та золоті медалі, а МСК «Дніпро» та «Енергія-Багіра ДЮСШ» – відповідно срібні та бронзові нагороди.

Також президент АФУ Сергій Владико та голова комітету жіночого футзалу Володимир Жила вручили нагороди переможцям індивідуальних номінацій, які визначалися шляхом голосування серед тренерів Вищої ліги:

найкраща гравчиня – Юлія Костюк («Енергія-Багіра ДЮСШ»)

найкращий тренер – Юрій Криштоп (МСК «Дніпро»)

найкращий воротар – Ксенія Мельник («Енергія-Багіра ДЮСШ»).

Відзнаку, як найкращому бомбардиру чемпіонату (20 забитих мʼячів) вручено капітану черкаського МСК «Дніпро» Вероніці Кириченко.