Українець виступить на Чемпіонаті Європи з електронного футболу UEFA eEuro 2024

19 Березня, 2024

Український кіберфутболіст Андрій CIG_ST92_UA Шакалов виграв групу G кваліфікації чемпіонату Європи з електронного футболу UEFA eEuro 2024 та здобув одну з восьми путівок на європейську першість, яка пройде цього літа в Німеччині.

16—17 березня відбувся відбірний етап чемпіонату Європи, ігрові серії якого проходили у форматі 1vs1 у симуляторі FC 24 на платформі PS5. Участь у кваліфікації взяв 51 переможець національних відборів європейських країн — і, зокрема, Андрій CIG_ST92_UA Шакалов, який став найсильнішим у відборі до збірної України з FC 24.

За підсумками жеребкування Україна потрапила до групи G й отримала в суперники представників Бельгії, Швеції, Фінляндії, Північної Ірландії, Уельсу, Фарерських островів і Косова.

Протягом двох днів український гравець провів по одному матчу з кожним опонентом. Кожне протистояння складалося з двох ігор (удома й на виїзді), рахунки яких формували підсумковий результат поєдинку. У разі нічийного результату на кіберфутболістів чекала третя гра з правилом «золотого гола».

Андрій CIG_ST92_UA Шакалов розпочав кваліфікацію розгромною перемогою над xOL-Mitrovic_10 із Фарерських островів — 11:2 (5:2, 6:0).

Наступне протистояння, із xKaiHarris з Уельсу, виявилося єдиним, в якому гравець синьо-жовтих зазнав прикрої невдачі. Дві гри переможця не виявили (4:4, 3:3), і лише золотий гол у додатковій зустрічі приніс перемогу валлійцю.

Перший ігровий день наш кіберфутболіст завершив гучною сенсацією, не залишивши шансів OllelitoYT зі Швеції — 9:3 (4:1, 5:2), також у конкурентній боротьбі він виграв матч у kossu72 з Фінляндії — 8:7 (5:4, 3:3).

Головним протистоянням другого ігрового дня став матч із представником Бельгії BorussiaBradley за перше місце в групі. Дві гри завершилися внічию (2:2, 2:2), а в третій золотий гол забив саме українець.

Перемогами 9:5 (3:4, 6:1) над JoseHamster із Північної Ірландії та 8:4 (7:1, 1:3) над Uliks Polloshka з Косова Андрій CIG_ST92_UA Шакалов завершив другий ігровий день.

Таким чином, українець закінчив виступи в групі G із 18-ма очками в активі. І за рівності очок із бельгійцем саме перемога в очній зустрічі дозволила йому посісти перше місце та здобути путівку на UEFA eEuro 2024.

Джерело: сайт УАФ